Indeks wartości Q4 2026
Jak dobrze kultowe luksusowe torebki utrzymują wartość na unijnym rynku wtórnym: mediana cen ofertowych ogłoszeń w stanie doskonałym lub lepszym z ostatnich 90 dni jako odsetek aktualnej referencyjnej ceny w butiku.
Dane według stanu na 30 paź 2026. Na podstawie historycznych cen ofertowych. To nie jest porada finansowa. Pełna metodologia
Odsetek utrzymanej ceny detalicznej według marki
- Hermès120%
- Chanel95%
- Goyard89%
- Louis Vuitton85%
- Dior68%
- The Row62%
- Celine61%
- Bottega Veneta60%
- Fendi59%
- Miu Miu58%
- Loewe55%
- Saint Laurent53%
- Prada50%
- Gucci47%
- Valentino39%
- Balenciaga37%
- Jacquemus36%
Ranking marek
Średnia z torebek marki, z których każda ma co najmniej 10 ogłoszeń.
| Miejsce | Marka | Utrzymanie wartości | Torebki | Ogłoszenia |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hermès | 120% | 7 | 117 |
| 2 | Chanel | 95% | 8 | 128 |
| 3 | Goyard | 89% | 3 | 46 |
| 4 | Louis Vuitton | 85% | 8 | 134 |
| 5 | Dior | 68% | 4 | 71 |
| 6 | The Row | 62% | 2 | 31 |
| 7 | Celine | 61% | 4 | 68 |
| 8 | Bottega Veneta | 60% | 6 | 91 |
| 9 | Fendi | 59% | 3 | 52 |
| 10 | Miu Miu | 58% | 3 | 56 |
| 11 | Loewe | 55% | 5 | 88 |
| 12 | Saint Laurent | 53% | 5 | 87 |
| 13 | Prada | 50% | 3 | 48 |
| 14 | Gucci | 47% | 5 | 88 |
| 15 | Valentino | 39% | 2 | 43 |
| 16 | Balenciaga | 37% | 3 | 44 |
| 17 | Jacquemus | 36% | 1 | 13 |
Ranking torebek
Każda torebka z co najmniej 10 ogłoszeniami w stanie doskonałym lub lepszym w danym okresie.Reklama
Na podstawie historycznych cen ofertowych. To nie jest porada finansowa.
Pobierz dane
Pełny ranking torebek w formacie CSV. Można go swobodnie wykorzystywać z podaniem źródła i linkiem do Worth the Bag.
Osadź wykres
Wklej ten kod na swojej stronie, aby pokazać ranking marek. Wykres zawiera link do tej strony.