Waarde-index Q4 2026
Hoe goed iconische luxe tassen hun waarde behouden op de Europese tweedehandsmarkt: de mediane vraagprijs van artikelen in uitstekende staat of beter over de afgelopen 90 dagen, als aandeel van de huidige boetiekreferentieprijs.
Gegevens per 30 okt 2026. Gebaseerd op historische vraagprijzen. Geen financieel advies. Volledige methodologie
Aandeel van de winkelprijs dat behouden blijft, per merk
- Hermès120%
- Chanel95%
- Goyard89%
- Louis Vuitton85%
- Dior68%
- The Row62%
- Celine61%
- Bottega Veneta60%
- Fendi59%
- Miu Miu58%
- Loewe55%
- Saint Laurent53%
- Prada50%
- Gucci47%
- Valentino39%
- Balenciaga37%
- Jacquemus36%
Ranglijst per merk
Gemiddelde van de tassen van het merk die elk minimaal 10 artikelen hebben.
| Positie | Merk | Waardebehoud | Tassen | Artikelen |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hermès | 120% | 7 | 117 |
| 2 | Chanel | 95% | 8 | 128 |
| 3 | Goyard | 89% | 3 | 46 |
| 4 | Louis Vuitton | 85% | 8 | 134 |
| 5 | Dior | 68% | 4 | 71 |
| 6 | The Row | 62% | 2 | 31 |
| 7 | Celine | 61% | 4 | 68 |
| 8 | Bottega Veneta | 60% | 6 | 91 |
| 9 | Fendi | 59% | 3 | 52 |
| 10 | Miu Miu | 58% | 3 | 56 |
| 11 | Loewe | 55% | 5 | 88 |
| 12 | Saint Laurent | 53% | 5 | 87 |
| 13 | Prada | 50% | 3 | 48 |
| 14 | Gucci | 47% | 5 | 88 |
| 15 | Valentino | 39% | 2 | 43 |
| 16 | Balenciaga | 37% | 3 | 44 |
| 17 | Jacquemus | 36% | 1 | 13 |
Ranglijst per tas
Elke tas met minimaal 10 artikelen in uitstekende staat of beter binnen de periode.Advertentie
Gebaseerd op historische vraagprijzen. Geen financieel advies.
Download de gegevens
De volledige ranglijst per tas als CSV. Vrij te gebruiken met bronvermelding en een link naar Worth the Bag.
De grafiek insluiten
Plak deze code in uw pagina om de ranglijst per merk te tonen. De grafiek linkt terug naar deze pagina.